KONST / Oljemålningar / Oljemålning 3967106
nr 396 7106
17/1800-tal, Mansporträtt, Dublerad, Roslins art, 82 x 67
Utrop:
8.000 kr
Såld:
13.100 kr
måndag 13 februari 2006
9.000 kr
6.300 kr
6.700 kr
6.900 kr
7.300 kr
9.900 kr
9.500 kr
10.000 kr
13.000 kr
11.000 kr
12.000 kr
13.000 kr